Projekt stavby venkovní učebny

Chcete podpořit tento projekt?

Kolik to bude stát celkem?

200.000 Kč

Kolik jsme již vybrali?

0

Na zahradě naší školy aktuálně stavíme pro žáky venkovní učebnu a zázemí školní družiny, které budeme využívat k výuce a relaxaci žáků v měsících, kdy jen nám to počasí dovolí. Po nějaké takové stavbě škola a hlavně školní družina touží prakticky od počátku. Po sedmi letech jsme konečně začali náš plán realizovat. 

Co chceme pořídit?

Dřevěnou venkovní budovu o rozměrech 5×8 metrů, která bude umístěna na patkách ve svažitém pozemku horní zahrady školy. Ze dvou stran bude otevřena a opatřena zábradlími. Ze zadní strany přiléhající k zídce vrchního pozemku a ze strany k horní silnici pak bude zcela uzavřena stěnami.

Uvnitř pak bude vybavena tabulí a zázemím pro výuku, a také bude sama tvořit zázemí pro pomůcky a herní prvky školní družiny.

Dopoledne ji žáci mohou využívat jako prostor k regeneraci a odpočinku při svačině nebo jako třídu k výuce za příznivého počasí. Odpoledne pak bude tvořit prostor a zázemí pro hry nebo odpočinek žáků, kteří tráví čas ve školní družině.

Níže se podívejte, jak nám učebna zatím roste.

Seznam donátorů tohoto projektu

Manželé Vainsteinovy

 

Děkujeme Vám, že pomáháte

Fotodokumentace stavby

Informace pro dárce

Pokud potřebujete potvrzení o výši přijatého daru nebo chcete uzavřít darovací smlouvu, napište nám prosím své kontaktní či firemní údaje na e-mail reditel@msmoudrasova.cz
Děkujeme