Chcete podpořit naše školy? Děkujeme Vám!

S čím nám můžete pomoci?

I když se nevzdáváme, finance nutné k realizaci našich projektů nás brzdí. Chcete-li nám na této cestě pomoci, jste vítáni a my vám předem děkujeme. Poznejte náš příběh a podívejte se na aktuální projekty našich škol, které můžete svým příspěvkem podpořit.

Náš transparentní učet číslo: 340269516/0300 je vedený u ČSOB a.s.

Naším dlouholetým finančním partnerem je Československá obchodní banka. Pro transparentní účet jsme si tedy nemohli zvolit jinak. Každý pohyb a každá pomoc je zaznamenána a Vy si můžete kdykoliv zkontrolovat, zda k nám Vaše pomoc dorazila i kam od nás odešla.

Náš příběh

V roce 2010 stál jednatel a dnešní ředitel školy před problémem, kde najít kvalitní mateřskou školu pro svého syna. Po neuspokojivých zkušenostech se rozhodl založit vlastní školku, což vedlo k vytvoření MŠ Moudrá sova. Cílem bylo vytvořit místo, kde se děti i rodiče cítí dobře a kde je kladen důraz na individuální přístup a bezpečné prostředí.

Naše filozofie - Soukromá škola Moudrá Sova Karlovy Vary
Náš cíl - Soukromá škola Moudrá Sova Karlovy Vary

Naše filozofie a cíle

Naší vizí bylo vytvořit školku, která nebude přeplněnou hlídárnou, ale inspirativním místem pro děti. Díky podpoře rodičů a výnosům z telekomunikační firmy jsme rozšířili školku a postupně zrekonstruovali budovu staré základní školy v obci Březová. Dnes poskytujeme vzdělání nejen v mateřské, ale i základní škole.

Současnost a budoucnost

Dnes máme tým 28 zaměstnanců a neustále rozvíjíme naše školy. V nadcházejícím školním roce otevřeme první učebny pro II. stupeň ZŠ a na školní zahradě budujeme venkovní učebnu. Spolu s obcí vytváříme naučnou stezku o fauně a flóře říčky Teplá. Naším cílem je postavit novou budovu a zázemí pro další třídy II. stupně ZŠ.

Naše metody - Soukromá škola Moudrá Sova Karlovy Vary