Aktuality

Níže můžete vidět vaše ratolesti pod naším vedením v průběhu výuky, projektových dnů nebo exkurzí.

Květen 2024
Vyšehrad a Národní technické muzeum

Vyšehrad a Národní technické muzeum

5. května tohoto roku se třetí třída vypravila na celodenní výlet do Prahy, tentokrát na Vyšehrad a do Národního technického muzea. Na obou místech se žáci zúčastnili moc pěkných programů vytvořených přímo na míru se zkušenými lektorkami v rámci svého celoročního projektu Časostroj. Na Vyšehradě byl...
Návštěva obecní knihovny

Tak jako pravidelně i tento měsíc navštívila 3.A. obecní knihovnu v rámci besedy o vybraném spisovateli. Tentokrát se žáci dozvěděli něco o Johnu Flanaganovi.
Vyrábíme s rodiči

Vyrábíme s rodiči

Truhla na poklady? Žádný problém .. V rámci celoročního projektu Časostroj tatínek žáka 3. A vyrobil společně s dětmi v dílně školy třídní truhlu na poklady. Žáci se učili brousit, měřit, řezat, opalovat, šroubovat. Všem se práce v dílně velmi líbila.
IMG_0880 2

Naše masopustní koláče

Jako každý rok naše škola spolupracuje s obcí Březová na organizaci Masopustu. Naše kuchařky na akci připravily masopustní koláče. Ty velké se pojídaly soutěžně “na čas” a malé jen tak na chuť. Moc nám všechny chutnaly!
HelloBonjour

Nabídka příměstských táborů pro rok 2023

Naše škola bude během léta pořádat celkem 3 příměstské tábory. Podívejte se na aktuální nabídku a termíny, ve kterých se tábory uskuteční.