Budova ZŠ v květnu 2016

Areál ZŠ v lednu 2016 - Zázemí tříd a kabinetů

Po zhruba čtyř měsíčním snažení, přinášíme další sérii obrázků z rekonstruované budovy školy v obci Březová, kde od 1.9.2016 bude obnoven provoz základní školy. Práce nám jdou od ruky, aktuálně jsme ve fázi malby a pokládky podlah, tedy hrubé práce máme hotové a od června již nastoupí osazování zařizovacích předmětů, sanitární techniky a nábytku. Stavebníci a zámečníci se přesunou na dvůr a fasádu budovy, který museli v zimním období prozatím z plánu rekonstrukce vyjmout, ale nyní již mohou naplno započít oprávky plotů a fasády budovy.

A co že jsme to od února 2016 do konce května všechno stihli?
– Kompletní výměnu elektrorozvodů v objektu
– Kompletní výměnu oken a (prozatím) vnitřních parapetů
– Kompletní výměnu vodovodních potrubí a odpadů
– Vytvoření tras pro tažení slaboproudé techniky (TV, internet, ovládání rolet, kamerové rozvody, teplotní senzory, tažení zabezpečení EZS a EPS)
– Kompletní obnovu stropních konstrukcí (snížené stropy, akustická a tepelná izolace)
– Kompletní oprávku stěn (štuky a tmely)
– Kompletní obklady (výdejna, třídy, sociální zařízení, hygienické kabiny apod.)
– Kompletní malby uvnitř budovy.

No posuďte sami z přiložené fotodokumentace (foceno vždy v určitých fázích stavby)

Aktuálně zbývá položit podlahové krytiny a osadit nové vchodové bezpečnostní dveře. Pak už jen hurá na zařizovací předměty a sanitu a finále nábytek a designové interiérové prvky. Mezitím, co budeme finišovat uvnitř, budou zámečníci a zedníci pracovat na novém kabátku budovy a opravě plotových konstrukcí a bran v areálu.

Comments are closed.
Nejnovější články
Červenec 2024
Po Út St Čt So Ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Rubriky
Archiv